PRACOWNICY

StartPRACOWNICY
Rozwiń
zdjęcie tytuł Imię i nazwisko e-mail telefon
DSC00391.jpg
prof. dr hab. n. med. Bartosz Wasąg bartosz.wasag@gumed.edu.pl +48 58 349 15 31
MI
dr hab. n. med. Mariola Iliszko mariola.iliszko@gumed.edu.pl +48 58 349 15 32
zdjęcie dr hab. n. med. Beata S. Lipska-Ziętkiewicz beata.lipska-zietkiewicz@gumed.edu.pl +48 58 349 15 30
zdjęcie dr hab. n. med. Magdalena Ratajska magdalena.ratajska@gumed.edu.pl +48 58 349 15 32
IB
dr n. med. Izabela Brożek izabela.brozek@gumed.edu.pl +48 58 349 15 29
IK
dr n. med. Iwona Kardaś iwona.kardas@gumed.edu.pl +48 58 349 15 29
NK
dr n. med. Natalia Krawczyńska natalia.krawczynska@gumed.edu.pl +48 58 349 15 33
AK
dr n. med. Alina Kuźniacka alina.kuzniacka@gumed.edu.pl +48 58 349 15 33
zdjęcie dr n. med Monika Żuk monika.zuk@gumed.edu.pl +48 58 349 15 32
zdjęcie mgr Jolanta Bieniek jolanta.bieniek@gumed.edu.pl +48 58 349 15 31
zdjęcie mgr Tomasz Koliński tomkol@gumed.edu.pl +48 58 349 15 32
zdjęcie mgr Monika Targońska monika.targonska@gumed.edu.pl +48 58 349 15 33
zdjęcie tytuł tytuł tytuł
zdjęcie tytuł Bogusława Karczewska +48 58 349 15 31
zdjęcie tytuł Ewa Kuziemska ewa.kuziemska@gumed.edu.pl +48 58 349 15 31
zdjęcie tytuł tytuł tytuł tytuł
EK
lek. Ewa Kaczorowska ewa.kaczorowska@gumed.edu.pl +48 58 349 15 30
zdjęcie mgr Maciej Jankowski maciej_jankowski@gumed.edu.pl +48 58 349 15 30
zdjęcie mgr Anna Jasiak anna.jasiak@gumed.edu.pl +48 58 349 15 30
zdjęcie tytuł tytuł tytuł tytuł